Toimituskulut alk. 4.90€ ja toimitus on ilmainen yli 89€ tilauksiin!


Valikko

Apple Cider Vinegar 450 mg 180 kaps – Now Foods

20,90 
Varasto loppu

Harmillisesti tätä kyseistä tuotetta ei ole juuri nyt varastossa. Haluaisitko että ilmoitamme sinulle, kun tätä tuotetta tulee lisää varastoon? Jätä alle sähköpostisi. Niin ilmoitamme sinulle välittömästi, kun tuotetta on jälleen saatavilla.

🚚 Edulliset toimituskulut

Toimituskulut alk. 4.90€ ja toimitus on ilmainen yli 89€ tilauksiin!

📦 Nopeat toimitukset

Toimitamme arkipäivisin ennen klo 14:00 tehdyt tilaukset vielä samana päivänä eteenpäin.

Kuvaus

Omenaviinietikka on peräisin makean omenasiiderin luonnollisesta käymisestä. Etikkaa on käytetty maailmanlaajuisesti yli 2000 vuoden ajan erilaisiin kulinaarisiin tarkoituksiin. Viime aikoina sitä on alettu vatsan ja ruoansulatuksen tueksi.

Käyttö: Ota 1-2 kapselia päivässä jopa 3 kertaa päivässä tarpeen mukaan. Käytön jälkeen sulje tiiviisti ja säilytä huoneenlämmössä.

Annoksia purkissa: 90

Ainesosat päivittäisessä annoksessa 2 kapselia:

Omenaviinietikkajauhe 900 mg *

* Päivittäinen arvo ei vahvistettu.

Muut ainesosat: maltodekstriini, hypromelloosi (selluloosakapseli), steariinihappo (kasviperäinen) ja piidioksidi.

Ei valmistettu vehnästä, gluteenista, soijasta, maidosta, kananmunasta, kalasta, äyriäisistä tai pähkinöistä. Valmistettu GMP-laitoksessa, joka käsittelee muita näitä allergeeneja sisältäviä ainesosia.

Varoitus: Vain aikuisille. Ota yhteys lääkäriin, jos olet raskaana/imetät, käytät lääkkeitä tai sinulla on jokin sairaus. Pidä poissa lasten ulottuvilta.

Tässä tuotteessa saattaa esiintyä luonnollisia värivaihteluita.

Lisätiedot

Paino0,12 kg (kilogramma)

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Vain kirjautuneet asiakkaat -jotka ovat ostaneet tuotteen- voivat kirjoittaa tuotearvion.